خشت اول

...یاد من باشد کاری نکنم، که به قانون زمین بر بخورد

تغییر عنوان می دهیم به : پاسخ بدهید و مدال طلای المپیک را جایزه بگیرید!

...Unfortunately, there are many charlatans around, many use the labal of 'sustainable' without the substance, some are ignorant or downright fraudlent. Few dare to say to them that 'emperor has no cloths'.

Szokolay, Steven V., Introduction to Architectural Science, The Basis of Sustainable Design, Second Edition, Architectural Press, UK, 2008.

پی. دی. اف. این کتاب در اینترنت قابل یافتن است (اینجا مثلا) و بعد از دانلود شایسته ی خوب خواندن. من خودم هم هنوز خوب نخوانده ام فقط به عنوان مرجع بهره برده ام البته. اما دلیل نمی شود به کسی که ممکن است هم اکنون فرصتش را داشته باشد پیشنهاد ندهم. ای کاش کسی چاپ اول این کتاب را سه سال پیش به من پیشنهاد کرده بود!... البته من جای شما بودم اول اینجا را خوب می خواندم... زیاد گفته ام و باز هم برای یادآوری خودم تکرار می کنم که ما پله ی پایینی نردبان را پریده ایم و بعد افتاده ایم  پایین و نفهمیده ایم...باید برگشت و پله پله بالا رفت. شاید آن بالاها خبر خوبی باشد... اما باید صبر داشت!

 

پ.ن.1: این را قبلا نوشته بودم برای چنین روزهایی... ضمنا روند تکمیل پایان نامه ادامه دارد و تمامی ندارد! لطفا از ارسال آفرینه های دلداری دهنده اکیدا خودداری کنید! حتی شما دوست عزیز! ؛).

پ.ن.2: راستی کسی از خوانندگان این وبلاگ می داند این آفرینه یعنی چی؟ که ما اینجا گذاشته ایم. و کسانی که آفرینه می گذارند فکر نمی کنند شاید معنای بدی بدهد... به کسانی که پاسخ درست را ارائه دهند یک مدال طلای المپیک 2008 چین با لوح تقدیر و سایر ملحقات از رشته ی دلخواه خودتان، عمرا اهدا خواهد شد! با همکاری ستاد جعل مدرک و مدال مقیم مرکز.

پ.ن.3: خدایا ما را ببخش!...لطفا البته.

 

  
نویسنده : مصطفی ; ساعت ۱۱:۳٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٥/۳۱