خشت اول

...یاد من باشد کاری نکنم، که به قانون زمین بر بخورد

دکتر محمد منصور فلامکی

اینقدر خوش شانس بوده ام که در دوران کار حرفه ای با آدم هایی کار کرده باشم که وقتی پیش شان می ایستادم راحت احساس بیسوادی کنم. برای منی که کلا زندگی ام خیلی بعد نداشته است و ندارد، این آدم ها همیشه ماندگارترین ها و تاثیرگذارترین ها بوده اند.

زیاد نیستند آدم هایی که برایت تمام نمی شوند. زیاد نیستند آدم هایی که اینقدر می دانند که هرچه به تو می گویند باز هم هست که برایت بگویند. زیاد نیستند کسانی که  مسیر زندگیت با دیدنشان عوض می شود.

احتمالا شما اینجا را نخوانید اما به هر حال "دکتر محمد منصور فلامکی" عزیز یا آن طور که خودتان می پسندید "دکتر منصور فلامکی" عزیز شما به هر حال برای من چهره ماندگار بودید. تبریک به خاطر رسمی شدن این ماندگاری تان برای کهن بوم و بری که باید به داشتن مثل شمایی افتخار کند.

می دانم که احتمالا چقدر سخت بوده است که در کنار دیگر اسم هایی که دیدم اسم شما را گذاشته باشند که بروید آن بالا و می توانم تصور کنم جملاتی را که در توضیح این ماجرا برای این و آن تعریف کرده اید و می کنید.

خواستم که بدانید که هنوز هم اسمتان را که میبرم احساس بیسوادی سراپای وجودم را می گیرد. اگر ایران بودم احتمالا الان داشتم نوشته هایی که اول کتاب هایتان برایم نوشته بودید می خواندم و در دلم به خود پز می دادم.

با احترام

مصطفی

 

پ.ن.: تشکر از دوستی که کامنت گذاشته بود و من را باخبر کرد.

  
نویسنده : مصطفی ; ساعت ۳:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢٩