تیم فقط تیم علی - 31 روز به تحویل

ما سه نفریم برای یه استودیوی فشرده که پروژه نهایی محسوب میشه  و هر روز هفته است به جز روزای تعطیل و ما هر دوشنبه باید برای یه سری ژوری کار رو ارائه بدیم.

حالا اولی همون دوستمه که چهار تا بچه داره و من کریسمس پیششون بودم. کلا مث اون یکی دوستی که درگیر ماجرای روحیم با همدیگه کلیسای یکشنبه هاش ترک نمیشه و خوب ما هر دوشنبه تحویل داریم!

دومی ٩ ماهه حامله است و همه ما منتظریم که هر روز و هر ساعت بره بیمارستان و ما همه دایی و خاله بشیم... هووووو هوووو. معلومه که نمیشه و نباید از این آدم  زیاد انتظار داشت. همین که میاد تازه من میگم نیا شما استراحت کن من نتایج رو برات ایمیل می کنم... خوب بعد از زایمان هم که معلوم نیست اصلا چی بشه. احتمالا من هر روز بعدازظهر یه سر باید با پوستیا برم بیمارستان که سلام و دو صد سلام. بچه رو بده دست عمو مصطفی یه نگاهی بنداز نظرت رو بگو.

سومی هم که خوب من ام که الان دارم اینا رو اینجا مینویسم که ما سه نفریم. یکی که ...

 

پ.ن: خبر جالب این که الان ما منتظریم که گروهمون جدی بشه چهار نفر! دو نفرشون تو بیمارستانن الان (چهارشنبه، ٢ صبح به وقت تهران)

/ 1 نظر / 23 بازدید
سمانه

شماها یک نفرید.....یک سومتون که 4 تا بچه داره و انتظاری ازش نیست... یک سومتون که داره مامان میشه و کیه که از مامان اونم این مدل مامان انتظار داشته باشه... میمونه یک سوم که عموی بچه های اون دو سوم بقیه ست و همه حتی خودش ازش انتظار دارن.... پس شما ها یک نفرید, یک سومتون که........