یعنی در این حد تصوری از بقیه دنیا ندارنا...منم البته کم نمیذارم

- What are you guys doing in your country for Christmas?

+ It depends...Usually I go to work though.

- OMG! Really!? You're really a hardworking person!

+ قهقهه

/ 5 نظر / 24 بازدید
فلوت قدیمی

سلام ما كه نفهميديم چي گفتي عيد ميايي ايران؟ دلمون برات تنگ شده. راستي اگه يكي ازت بپرسه اونجا كجا ها رفتي ميگي نمي دونم هميجوري ميرم اين ورو اونور. آونجا هم رفتي درست نشدي ؟

مانگرو

کتاب دو جلدی پرسپکتیو (مقدماتی و پیشرفته)توسط مهدی شعبانیان ُمولف کتاب هندسه ترسیمی و راضیه مولائی منتشر گردید.این کتاب که از سوی انتشارات کرشمه در سال جاری به چاپ رسیده به آموزش گام به گام پرسپکتیو در قالب ترسیمات متعدد میپردازد بطوریکه خواننده به راحتی قادر خواهد بود با تکرار مراحل شرح داده شده ُ خود نیز اقدام به ترسیم پرسپکتیو نماید.مطالعه و تمرین از روی ترسیمات ارائه شده در این کتاب می تواند به نحو موثری در پیشبرد مهارتهای ترسیمی مفید واقع گردد.پرسپکتیو های هندسی ُاصول اولیه ترسیم پرسپکتیو های مخروطی ُاستراتژی ترسیم پرسپکتیو انواع احجام ُ خطوط شیبدار ُ منحنی و همچنین پرسپکتیو های سه نقطه ای از جمله مواردی است که در جلد مقدماتی این کتاب به آنها اشاره گردیده است.ترسیم سایه بروی انواع سطوح و در حالتهای مختلف و همچنین ترسیم پرسپکتیو انعکاس اجسام در آینه های تخت شیبدار و نیز آب از دیگر مباحث مطرح شده در این کتاب است که مولفین در جلد پیشرفته به آنها پرداخته اند.

آرش

خیلی خوبه !!!!

جمال

سلام حاجی جالب بود واقعا که خیلی سخت کوشیم . تو یک سال اخیر شنبه ها صبح (ساعت 4.5) از بابلسر که بر میگردم سمت زادگاه به این نکته پی بردم که پلیس های ایران شبها می خوابند!