مختل شده ایم!

نشسته ام به حرکت ابرها از جلوی ماه تمام نگاه می کنم... به فردا فکر می کنم و کارهایی که دارم و می دانم که باید بخوابم اما این تو بمیری از آن تو بمیری ها نیست!

خلاصه که بلند می شوم و کتاب ها را اینور و آن ور می کنم... می روم سراغ شعرهای آقای سعدی... این آقای سعدی هم از آن آقاها بوده ها! از تصور آقای سعدی در این بیتی که سروده اینقدر می خندم که خواب هر چه توهمش هم بود از سرم می پرد:

دل و جانم به تو مشغول و نظر در چپ و راست/ تا ندانند حریفان که تو منظور منی!

برای چی آخه؟ من اصلا نمی فهمم چه بساطی بوده که همیشه این همه حریفان بودند برای منظورهایی که این آقا داشته؟! و بعد حالا هر چی بوده این حرکات چیه دیگه، سوت بزنی با سر بری تو در و دیوار!

خلاصه اینکه از آنجا که من همواره در عمرم آدم خوش خوابی بوده ام و بارها و بارها حرص ملت را از  شدت راحت و زیاد خوابیدن در آورده ام و در این زمینه رکوردهای شایان ذکری هم دارم، اصلا نمی توانستم تصور کنم که آدم بخواهد بخوابد و نتواند! ... اما گویا این تو بمیری از آن تو بمیری ها نیست!

چون دیگر فعالیتی به ذهنم نمی رسید گفتم بیایم اینجا هم بنویسم شاید کسی بداند که این مدت آه چه کسی ما را گرفته که اینجوری شده ایم!؟ ؛).

/ 8 نظر / 22 بازدید
نرگس

مشکل من اینکه نمی تونم تصور کنم که ادم بخواد بخوابه و بتونه!

بچه پرو

چی شده مصطفی [شکست] اون حتما از نوع عشقیش دیگه . ای وای من . دلم برات خیلی سوزید . یک کم گریه کنی شایدم خوابت گرفت.[نیشخند]

سعید

[خنده] سعدی هم اینکاره بوده ها!

سارا

آه!! [نیشخند]

رضا

سلام مصطفی خوبی خوشحالی مکن از خواب بیدارم خدا را که دارم خلوتی خوش با خیالش اینو گفتم که بدونی حافظ هم مشکل تو رو داشته یعنی وقتی یکی بیدارش میکرده دیگه ماجرا داشته تا بخوابه پس هر وقت خوابت برد دیگه سعی کن به این زودیها بیدار نشی ( تو مایه های خرسها )[نیشخند]

هرمز

سلام در سال 1342 که جنگل‌ها رو ملی کردن، مردم زمين و باغ و خونه و امثالهم داشتن كه يه جورايي ملك پدرشون بود. اون سال به ملت سند ملك پدرشون رو دادن و گفتن اين باشه مستثنيات. بقيه هم شد اراضي ملي. اما خودت ديدي كه چقدر هم ملي بود. زرشك.

الهام ب

باورش خیلی سخته

آقای همکار جدید

چو دانی و پرسی سوالت خطاست !