شاد نویسی!

من بابت همدردی همه دوستان و همه لینک هایی که فرستادید و کامنت هایی که رسید چه این هایی که اینجاست و چه آن هایی که محرمانه ارسال شد و به ایمیل و فیسبوک و همه این ها. باز هم اگر ایده ای دارید خریداریم به هر حال... سپاس!

بگذارید من قسمت های خوب ماجرا را بگویم دور همی شاد باشیم. من الان به معنای واقعی کلمه برای ترمی که دارد می آید هیجان زده ام. اگر طبق برنامه پیش برود با این کلاس ها و با این استادهایی که دارم آخر این ترم تمام تلاش هایی را که ۴ سال پیش یا شاید هم کمی قبل تر از آن شروع کرده بودم به جایی میرسانم که آن روزها در بهترین حالت رویایش را داشتم. در حدی که برای این ترم ٧ تا درس برداشته ام و از هفته بعد هم یک کار تحقیقاتی را قرار است شروع کنم و این یعنی رسما زندگی در شرایط غیرقابل تصور... اما دوست دارم این را.

حالا می خواهد طبیعت بعدها پاداشی به این تلاش ها بدهد یا ندهد. همینی که الان دارد اتفاق می افتد خودش اصل پاداش است. از اون جهت البته :)

شاد باشید و سلامت!

مصطفی

پ.ن. برای این که مقیاس دستتان بیاید از ٧ درس، در نظر داشته باشید که به طور منطقی شما ۴ و حداکثر ۵ درس برمیدارید اینجا. خود به خود زیاد اگر ننوشتیم اینجا بدانید چرا... چاکریم!

/ 4 نظر / 22 بازدید
بچه پرو

سلام آقای مهندس گل چطوری ؟ امیدوارم خوب و شاد و سرحال باشی مثل همیشه. دلمون برات تنگ میشه اگه بخواهی بر نگردی ولی اگر دست پر برگردی همه بخصوص مامان بزرگت از داشتن یک پسر گل و موفقی مثل شما خوشحال میشند. تمام مطالبت رو با لذت می خونم و هرروز برات دعا می کنم که همیشه همینطور خوب بمونی . شاد و سلامت باشی .

سمانه

سلام... خدا رو شکر که شادید, که هیجانزده اید, که تو مسیر موفقیتید...خدا رو شکر...

ناصر

مصطفی! تو حذف و اضافه وصیت نامه امام رو بردار. میگن استادش اوشکوله. چندتا سوال میده و از همونا امتحان میگیره. البته شاید اونجا وصیت نامه آیزنهاور باشه یا مثلا یکی دیگه. هان؟