/ 6 نظر / 20 بازدید
امیرمسعود

مصطفی جان سه تجربه 1- بهترین روز برای غصه خوردن فرداست! 2- زمان گوید که گر برنخیزی ـ غریو مرگ گوید که برخیز . 3- من نیمه دوم زندگی ام را صرف برداشتن صخره هایی کردم که در نیمه اول خود باعث آن شدم .

زندگی

برای رسیدن به هدف استقامت لازم است. در انجام هر کاری تعادل را رعایت کن یعنی حد وسط را در نظر بگیر. نیتی که در پشت تلاش و کوشش داری را عوض کن. تغییر و تحول را از خدا بخواه.

زندگی

جهار مرحله ايمان را فراموش نكنيد يقين - صبر - تعادل - و تلاش و كوشش

اصلا وجود افرادی مثل تو در دنیا برای ایجاد تعادل خلق شده اند (در برابر افرادی که به فکر می کنن دارن زندگی میکنن و کار خاصی انجام نمیدن). حتی به نظر من اگر تعداد این افراد بیشتر هم بود جهان با سرعت خیلی بیشتری پیشرفت می کرد. اما نه، اونوقت دیگه بقیه نمی رسیدن![چشمک]

حبیب

آره فکر کنم چیز راحت تری هم هست! جدی میگم!

زندگی

دنیا را اگر رو ببینی رو ست و اگر وارونه ببینی وارونه ست. درست است که انسان هاي بيدار و آگاه زمان را در اختيار مي گيرند و از آن بهره مند مي شوند ولی خداوند مي گويد همه امور بدست من حل مي شود بنابراین سعي كن دايماً با وضو باشي و با توكل بر خدا تلاش كني، اگر کاری با وضو شروع شود مانند نماز جواب مستقيم می دهد، با توكل در هر كاري شما شرك نخواهي داشت چرا كه با اجازه عمل مي كني. فقط در اين راه مواظب ديو نفس باش كه هيچ چيز را از آن خود نپنداري، نیت شما برای تلاش و کوشش (عمل صالح)، باید طاهر و پاک باشد. همچنین در هر كاري اگر يكي از اين چهار مرحله ی ایمان نباشد شما به نتيجه نمي رسي، زياده روي در هر كار باعث از بين رفتن تعادل مي شود، شما يك نفر بند باز را ببين روي طناب چگونه حركت مي كند. یعنی حداقل برقراری تعادل روحی و ذهنی حتی در موقعی که ظاهر امر نامتعادل است.