کفشدورک کم کم آماده می شود برای پرواز!

 

نمودار تابش بر روی گنبد آسمان و نمودار گل تابش ( اگر wind-rose می شه گلباد خوب radiation-rose باید بشه گل تابش لابد) هر دو در کفشدوزک! Ladybug. طبق برنامه پیش برم نباید بیشتر از دو ماه طول بکشه که نسخه صفر بیاد بیرون. این یه ویدئو که نشون میده Ladybug چگونه کارها را ساده می کند اما از آنجا شاید همه نتونن فیلم رو یوتیوب رو ببینند یک نمونه از خروجی اش رو هم براتون میذارم اینجا!

 


این نوشته کلا جنبه حیاتی-تبلیغاتی داره به این معنا که نشون می ده من هنوز به حیات خودم ادامه می دم و در عین حال دارم یه کارهایی هم در محدوده دغدغه های سابق در کنار کار معماری به معنای عام کلمه انجام می دم!

این هم صفحه کفشدوزک در facebook  تا این که رسما انتشارش را اعلام کنم:

https://www.facebook.com/LadyBugforGrasshopper

/ 1 نظر / 19 بازدید
admin

سلام و وقت بخیر ؛ انجمن بزرگ پی سی فول اقدام به برگزاری مسابقه ای با مضمون مسابقه فعالان پی سی فول کرده است که از این رو در روز مبارک 13 رجب مصادف با ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر این مسابقه کلید میخورد . جوایزی برای این مسابقه در نظر گرفته شده که مورد توجه وبلاگ نویسان عزیز میباشد . جوایز : دامنه آی آر + کارت شارژ !! این مسابقه بعد از تکمیل نفرات شرکت کننده شروع میشود و بصورت هفتگی و یا ماهانه میباشد ! اگر میخواهید برنده دامنه ما بصورت رایگان باشید همین لحظه ثبت نام کنید . بقیه توضیحات در انجمن و تاپیک مسابقه فعالان داده شده . با تبریک ولادت حضرت علی (ع) با تشکر مدیریت p30full.com