قانون بقای آقای همکار جدید

آرژانتینی الاصل است. اسپانیا بزرگ شده است و آلمان و استرالیا و آمریکا کار کرده است. سه هفته پیش اضافه شده به تیم ما. هفته اول سرم خیلی شلوغ بود این شد که نشد برویم ناهار اما جمعه وایسادم بغل میزش و قرار شد برویم برای ناهار دوشنبه.

سر ناهار گفت که چه کرده است و چه می کند و همین طور که حرف می زد من می گفتم که به نظر من چه کارهای دیگه ای میشه کرد با این کارهایی که کرده است که دیدم یک سری نگاه هایی به من می کند در مایه های "آقای همکار جدید" سابق که خوبی تو حالا؟ کلی سر ناهار خندیدم و قرار شد که یک ارائه از کارهایش نشان بدهد در طول هفته.

یک سری نرم افزارهایی برای محاسبه و بهینه سازی سازه های کششی نوشته که خیلی توانایی های جالبی دارد اما اسم ندارد! بدیهی است که من بهش گیر دادم که نرم افزار بدون اسم کلا دو زار. بعد از این که یک مقدار مقاومت کرد گفت که بهش فکر می کند! 

چند روز پیش وایساده بغل میزم میگه من یه فکری کردم برای اسم نرم افزار!‌ می خواهم اسمش را یک چیزی بگذارم که ladybug رو می خورد. بعد یک اسم هم برای نرم افزار تو پیدا کرده ام: lazybug! بعد نیشش را تا آخر باز می کند و یه نگاهی به من می کند خود نگاه آقای همکار سابقا جدید است.

من همین طور که می خندم می گویم من باید تو را به یکی دیگر از دوستانم معرفی کنم! شما همدیگر رو می پسندید. روند فکری کاملا مشابه ای دارید... میگه پس تو دوست هایی که منطقی فکر کنن هم داری؟! =))

ای آقای همکار جدید سابق! باید بیای این رو ببینی. حرف های خودته با ترجمه انگلیسی با ته لهجه اسپانیایی که یه آدم با سن و سال یک مقدار بیشتر به من می گوید!

/ 7 نظر / 114 بازدید
آقای همکار جدید سابق

جای بسی خوشحالیست که آدم‌های منطقی همه جا هستند هر چند که تعدادشون زیاد نیست!

آقای همکار جدید سابق

امیدوارم که یک آقای همکار هم به جمعتون اضافه یشه تا یادی هم از آواز خوندن زیبا و ... ایشون بکنید ! [نیشخند] البته با کسی اشتباه نشه که خون راه میفته! در ضمن کمیته بهره‌وری هم فراموش نشه!

princess

سلام وبلاگ با محتوایی دارین در صورت تمایل به مدیریت به جمع ما بپیوندید انجمن های تخصصی پی سی هات

پرنیان

سبک نوشتنتونو دوس دارم. اتفاقی به وبلاگتون برخوردم اما بوک مارکش کردم تا سر فرصت بشینم و مطالبتونو از سر حوصله بخونم. بیشتر بنویسید :)

سزار 8

این ها چی که به بچه نشون میدید یکمی تمرین توش بزارید

Arya

*معماری* دانلود مقاله، پایان نامه، پاورپوینت، پی دی اف، جزوه، کتاب الکترونیکی و... www.Memari-shop.ir