...و ناگهان جل الخالق شد!

 

اندر حکایات ما و کارشناسی ارشد و سازمان سنجش:

این نامه را بخوانید و عبرت بگیرید:

 

 

????????????????????

 

 

امروز که مانند یک علامت سوال گنده تا کرج رفتم و پرسیدم این نامه یعنی چه، دوست عزیزمان گفتند اشتغال به تحصیل بیار از دانشگاتون یا مدرک فارغ التحصیلی ات رو بیار تا ثابت شه که حوزه درس نخوندی و گرنه چرا این نامه برات اومده!!!!!جالب اینجاست که من باید ثابت کنم که مدرک کارشناسی معماری را از حوزه علمیه نگرفته ام. و کسی آنجا به اینکه شاید اشتباه کرده باشد فکر نمی کند.ضمنا من فهمیدم که چون با مدرک کارشناسی حوزه نمی توانید در کنکور کارشناسی ارشد در گرایشهای غیرانسانی شرکت کنید حق شرکت در این رشته را نداشته ام!خدا رو شکر که کارت دانشجویی همراهم بود و گرنه تا الان مرتد شناخته می شدم.

منابع آگاه که خواستند نامشان فاش نشود گفتند که محتملا دکتر ساعد سمیعی به سازمان سنجش نفوذ کرده اند تا با ارسال این نامه یک بار دیگر یادآوری کنند من که از عجب شیر معماری قبول شده ام (!) بهتر بود معماری نمی خواندم!

 

بنویسید بچه معمار!/بخوانید بچه ملا!

 

می فرماید که: والسلام.

 

/ 4 نظر / 20 بازدید
یکتا

سلام ... اينجا ... خورانق را ديده ام و تعريف شما را هم شنيده ام از اين رفقا ... يا علی

کاپیتان

سلام علیکم . آقا من یه سوُال برام پیش اومد . چــــــــــرا اون نامه برات اومـــــــــــد ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! من برم زاویه ۸۵ درجه ارتفاع ۸۰۰۰ > کاپیتان مودب و سایر خدمه پرواز اقامت خوشی را در حوزه علمیه برای شما آرزو می کنند .

ستاره اي سرگردان

در طلبگی ات که شکی نيست..لااقل من يکی که شک ندارم..می ماند دیگران..که گويا فهميده اند..

دانشجوی دکتر ساعد سمیعی

آخی! دکتر با شما هم همان کرد که با من!!! اشکالی ندارد در آینده شغلی تان اثر مثبت دارد.