Ecohouse Competition 2008

خوشبختانه برگزارکنندگان مسابقه Ecohouse Student Design Competition مدارک طرح های برنده و تقدیر شده را بر روی سایت قرار دادند و البتهدر اکثر موارد با کیفیت مناسب در فایل های Pdf که قابل رویت و تجزیه و تحلیل است. اینجا.

و ما هم که شخصا در این مسابقه شرکت کرده بودیم و هیچ نصیب نداشتیم جز آن که 5 روزه طرحی را ببندیم که دستمایه ای بشود برای آن چه در پایان نامه باید ارائه می شد (و خوشبختانه چنین نیز شد)، همان شیت های ارسالی را در فایلی Pdf قرار دادیم در اینجا. که اگر هیچ سود نداشته باشد مقایسه ای را ممکن می کند میان آنچه که توانایی شخصی من است و آنچه که باید، هر چند من شخصا پیش از این نظرم را درباره مسابقات معماری گفته ام و به آن پایبندم هنوز. ناگفته پیداست که استقبال می کنم از نظرات دوستان متخصص و غیر متخصص به عنوان داورانی در مقیاس دیگر و به همین بهانه هم هست که این فایل ها را در این جا گذاشتیم...شاید به زودی خودم هم نقدی نوشتم بر این طرح. البته این شاید یک مقدار بوی هرگز می دهد با شرایط زمانی که هست و برنامه های پیش رو... بهتر است بگویم دوست داشتم چنین کاری بکنم اما آن قدر کار مهم تر هست که این کار برود بشود جزء آن شایدهایی که هرگز معنی می دهد. 

و برای سال بعد هم گویا چنین مسابقه ای برقرار است برای دانشجویان که هنوز اعلام نشده است و به زودی شرایط آن اعلام خواهد شد که هر گاه چنین شد ما از همین مکان اعلام خواهیم کرد انشاءا... . هر چند که خوشبختانه دیگر دانشجو نیستیم و چه چیزی بهتر از این! نیشخند.

/ 8 نظر / 19 بازدید
ستاره ای سرگردان

خدایت بیامرزاد..

عادت ندارم درباره ی چیزی که زیاد ازش سردرنمیارم نظر بدم زبانم هم تعریفی نداره پس راجع به اوون قسمتی که وقتی خوندم،کلی ذوق مرگ شدم میگم! "ترش واش"!عالی بود به اندازه ی خورشتش بهم چسبید این همه دیده بودم و اینجوری ندیده بودمش! موفق باشین و کانسپتتون همیشه به راه. سبز و تازه!

حسام دات كام

آقا اين‌ها كيفيت‌شان بد است! فكر كنم اشكال از فرستنده است، نه؟ ما به گيرنده‌ها دست نزنيم، درسته؟!... متون قابل خواندن نيستند. مرحمت بفرماييد و... مي‌دوني كه؟! البته ما را اينترنت پرسرعتي در دفتر هست. مشكلي نخواهد بود. كپي‌رايتش را هم... قول مردونه مي‌دم! خوبه؟!

حسام دات كام

در ضمن ما به اين مبحث شبيه‌سازي بسيار علاقمند گشتيم و از آن‌جايي كه ذره‌اي دانش و خبر در موردش نداشتيم.... اااه! چرا اين‌جوري مي‌نويسم من؟!! مي‌گفتم: من دوست داشتم پايان‌نامه‌ت رو بيام ببينيم چه خبره! در اين مورد هم يه چيزايي راهنمايي‌هايي... بفرماييد! خدايتان بيامرزاد!! (ااه دوباره اون‌طوري شد!!!)

مصطفی

حسام جان، برادر... شما به گیرنده ها دست نزن. من برایت می فرستم دوباره. درباره شبیه سازی هم اسباب مسرت است که علاقمند گشته اید... اما شما بگویید چه کار می خواهید بکنید تا ما هم در همان زمینه اگر چیزی به عقلمان رسید، کمکتان کنیم...

قاصدک

خوبه که انسان با خودش رو راست باشه که بدونه شاید هایی هستند که معنی هرگز می دهند[لبخند]

سی لام

کتی

واقعا این نسل جدید دانشجوها چقدر علاقه مند به نظر می رسن !!!!! [نیشخند]